Okna i drzwi na każdą porę roku

Doskonała izolacja termiczna oraz wysoka wytrzymałość - właśnie takie cechy powinny wyróżniać porządną stolarkę. Okna i drzwi na każdą porę roku, które są dostępne w naszej ofercie, to rozwiązania niezawodne, dedykowane również dla najbardziej wymagających klientów. Osobom, które pragną zadbać o optymalny komfort zarówno wiosną, jak i latem, szczególnie polecamy modele KOMMERLING 88MD oraz MB-86 od Aluprof.

KOMMERLING 88MD – okna i drzwi na każdą porę roku

Innowacyjne rozwiązania w materiałach konstrukcyjnych pozwalają na tworzenie obiektów nowoczesnych, energooszczędnych oraz wysoce praktycznych. Systemy okien i drzwi KOMMERLING 88MD zaprojektowane zostały z myślą o domach pasywnych, gdzie ogromne znaczenie ma doskonała izolacyjność termiczna i solidna konstrukcja ze wzmocnieniami metalowymi.

Okna i drzwi KOMMERLING 88MD będą spełniały swoje zadanie o każdej porze roku: zimą zapewnią idealne utrzymanie ciepła wewnątrz budynku, zaś latem – skutecznie wspomogą działanie systemów klimatyzacyjnych oraz zachowanie optymalnej temperatury. Są to rozwiązania bardzo trwałe, a za sprawą obecności trzyszybowego pakietu, dodatkowo sprawdzą się jako bariera tłumiąca hałasy dochodzące z zewnątrz.

Aluprof MB-86 – świetna opcja dla obiektów energooszczędnych

Aluminiowe systemy Aluprof MB-86 to jedna z najbardziej uniwersalnych opcji, która nadaje się do zastosowania w obiektach energooszczędnych - zarówno firmowych, jak i mieszkalnych. Umożliwiają generowanie realnych oszczędności na centralnym ogrzewaniu dzięki zastosowaniu prawdziwie innowacyjnej technologii, jaką jest izolacyjny aerożel. To okna na każdą porę roku, które występują w czterech wariantach: SI, US Aero, Aero, ST.

Gorąco zachęcamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania do Państwa domu. Szczelna stolarka jest jednym z czynników, który determinuje oszczędności na ogrzewaniu, a jednocześnie pozwala na swobodną cyrkulację powietrza o każdej porze roku oraz skutecznie zabezpieczają posiadłość.