Okna Środa Śląska

Klientom indywidualnym, biznesowym i innym ze Środy Śląskiej oferujemy kompleksowe usługi związane ze stolarką okienną. W sprzedaży posiadamy standardowe, jak również energooszczędne okna plastikowe, drewniane oraz aluminiowe. Zapewniamy doradztwo, precyzyjne pomiary, szeroki asortyment rozwiązań cenionych producentów, a przede wszystkim profesjonalny montaż okien. Serdecznie zapraszamy!

Sprzedaż i montaż okien na terenie Środy Śląskiej

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów z ogromną wiedzą, którzy zawsze służą profesjonalną poradą. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także fachowym montażem stolarki okiennej z PCV, drewna oraz aluminium. Atuty naszego przedsiębiorstwa to:

  • wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy,
  • wysoka jakość świadczonych usług, w tym rzetelność, terminowość i dbałość o najdrobniejsze detale,
  • przygotowywanie oferty w pełni odpowiadającej potrzebom Klienta,
  • sprzedaż zarówno produktów ekonomicznych, jak i tych, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Zleceniodawców.

Szukasz dostawcy okien, który zrealizuje zamówienie dla nowo powstającego osiedla w Środzie Śląskiej? A może chcesz wymienić stare, nieszczelne okna na nowe, energooszczędne? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, by uzyskać ofertę specjalnie dla Ciebie.

Okna najlepszych producentów: Środa Śląska

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami okien, którzy cieszą się nieustającą popularnością w całej Polsce, w tym także w Środzie Śląskiej. Są to produkty o wysokiej estetyce, solidne i atrakcyjne cenowo, takich marek jak: Veka, Salamander, Rehau, KBE, Gealan, Aluplast czy Wiwatowski. W naszej ofercie dostępne są systemy pasywne, a także okna zachwycające wyszukaną stylistyką oraz kształtem.

Okna plastikowe dla Klientów ze Środy Śląskiej i okolic

Najpopularniejszym obecnie rozwiązaniem w stolarce okiennej są okna z tworzywa sztucznego PCV. Są bardzo trwałe i odporne na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, a co ważne — nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwatorskich. Wystarczy co jakiś czas wyregulować mechanizm, a w razie potrzeby wymienić uszczelki. Przez długie lata można więc cieszyć się gwarancją bardzo dobrych parametrów w zakresie izolacji termicznej i akustycznej.

Okna PCV śmiało montować można zarówno w powstających, jak i istniejących budynkach w ramach remontów czy termomodernizacji. Wśród okien PCV dostępne są zarówno ekonomiczne produkty, jak i te bardzo wysokiej jakości. Okna PCV o współczynniku przenikania ciepła Uw niższym niż 0,8 W/m2K, są przeznaczone dla budownictwa pasywnego, które również w Środzie Śląskiej cieszy się coraz większą popularnością. Decydując się na okna w plastikowych ramach, Klienci mają do wyboru bardzo szeroką gamę kolorystyczną, włączając w to wzory drewnopodobne.

Bezkonkurencyjne okna aluminiowe o wysokich parametrach

Do najtrwalszych na rynku należą okna aluminiowe. Nie wymagają one dodatkowych konserwacji i łatwo jest je utrzymać w czystości. Są to produkty wyjątkowo odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak mróz, upały, promieniowanie UV czy opady. Idealnie sprawdzą się w przypadku dużych przeszkleń i w budynkach pasywnych w Środzie Śląskiej, ponieważ nawet długie aluminiowe ramy nie są podatne na uszkodzenia wynikające ze zmiennych warunków środowiskowych.

Drewniana stolarka okienna — Środa Śląska

Stylowe okna drewniane idealnie odnajdą się w przypadku klasycznego budownictwa oraz renowacji starych budynków. Naturalne, niepowtarzalne usłojenie drewna zawsze prezentuje się niezwykle elegancko. Profile takich okien wykonane są z naturalnego drewna, które zostało poddane odpowiedniej obróbce. Takie zabiegi zwiększają stabilność wymiarową oraz wytrzymałość okien. W naszym asortymencie dostępne są najwyższej jakości, w tym pasywne okna drewniane uznanych producentów. Klienci mogą wybierać spośród odcieni rodzimego dębu, sosny, modrzewia czy też egzotycznego meranti. Serdecznie zapraszamy inwestorów różnego typu ze Środy Śląskiej do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!